Podsumowanie Projektu Kwiaty

wtorek, 26 sierpnia 2014
Kwiatowy projekt zakończył się z ubiegłym tygodniu. Muszę przyznać, że świetnie się bawiłam! Ciągle jestem w rozjazdach, zdobienia, zdjęcia i posty były robione na szybko i po kilka na zapas a jednak będę bardzo miło wspominać te kilka tygodni. Żadno z moich zdobień nie załapało się do najlepszej 5 z każdego tygodnia, ale z wielu byłam jednak zadowolona. Chciałabym podziękować organizatorce za doskonały pomysł, oraz wam, za liczne komentarze, komplementy i miłe słowa :) Więc co, przeżyjmy to jeszcze raz!  (klikając na zdjęcie przejdziecie do odpowiedniego postu)

http://arnellnails.blogspot.com/2014/07/projekt-kwiaty-roza.html
Róża z której nie jestem do końca zadowolona. Pomysł był niezły, ale jednak czegoś mu brakowało. Ale robiłam ją na szybko więc sama sobie wybaczam :P

http://arnellnails.blogspot.com/2014/07/projekt-kwiaty-tulipan.html
Tulipany. Totalna improwizacja. Akwarelowy efekt sprawia, że jestem z nic bardzo zadowolona. 

http://arnellnails.blogspot.com/2014/07/projekt-kwiaty-stokrotki.html
Stokrotki. w tym przypadku miałam jako-tako koncepcję tego, co chce namalować. Niestety brak czasu sprawił, ze wykonanie nie jest idealne.

http://arnellnails.blogspot.com/2014/08/projekt-kwiaty-kwiat-wisni.html
Kwiat Wiśni. Gościły na moich pazurkach może pół godziny, bo zaraz zabierałam się za kolejne mani by zdążyć przed wyjazdem do Warszawy. Mimo to jestem zadowolona z tego, jak wyszło.

http://arnellnails.blogspot.com/2014/08/projekt-kwiaty-kwiat-tropikalny.html
Kwiat Tropikalny. Największe wyzwanie ale i najbardziej wyczekiwany tydzień. Dopiero teraz zaczęłam się rozkręcać i czerpać radość z malowania. Pomysł był w mojej głowie od samego początku. Nie wyszedł idealnie a jednak jestem zadowolona.

http://arnellnails.blogspot.com/2014/08/projekt-kwiaty-dowolny-kwiat-maki.html 
Maki. Koncepcja przemyślana od początku do końca. Nosiło mi się je niezwykle dobrze i na pewno jeszcze kiedyś powtórzę ten wzór.

 Słoneczniki. Ostatni tydzień tak mi się spodobał, ze postanowiłam stworzyć dwa mani utrzymane w podobnej koncepcji. Oba uważam za równie udane.


Które zdobienie najbardziej wam się spodobało? A może brałyście udział i powiecie, który tydzień sprawił wam najwięcej przyjemności?

 

5 komentarzy:

 1. Róża i tulipany podobają mi się najbardziej, ale każde zdobienie ma w sobie to coś! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne zdobienia, tulipany wymiotły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tulipany i kwiat wiśni! Najlepsze <3

  OdpowiedzUsuń
 4. maki podobały mi się najbardziej :D sama nie brałam udziału, ale bardzo przyjemnie mi się oglądało wszystkie prace :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)TO NIE JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Każdy komentarz zawierający spam, linki lubi służący autoreklamie będzie kasowany.
SZABLON BY: PANNA VEJJS.