Państwa-Miasta: Francja

piątek, 7 listopada 2014
Hej dziewczyny! To już niestety ostatni tydzień projektu Państwa-Miasta. Szkoda, bo uwielbiam projekty. Ten był świetny i cudownie się bawiłam wymyślając manicure na zadany temat. Mam nadzieję, że Chilli niedługo znów coś zorganizuje :D 
W tym tygodniu tematem jest... Francja! Paryż, miasto miłości... Temat równie inspirujący co wyeksploatowany, dosłownie wszystko już było! W sumie moje mani też nie jest jakoś szczególnie odkrywcze. Nawet nie wiem czy jestem z niego zadowolona czy nie za bardzo. Chyba tak średnio, nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.  No ale, ale! Zapraszam was na krótką podróż do Paryża!


Jeszcze raz dziękuję Chilli za zorganizowanie świetnego projektu! Co prawda niewiele osób się do niego zgłosiło, ale to może dlatego, że tematy wbrew pozorom nie było takie łatwe!  Ja jednak czuję się zadowolona ze swojego udziału w projekcie :) Wykonałam zdobienia na wszystkie tematy, publikowałam je regularnie i zawsze w terminie :D Cieszę się, bo znaczy to, że zaczynam wypracowywać sobie systematyczność w publikacjach i lepiej organizować czas :)

Co sądzicie o tym mani? Jest ok, czy już za bardzo oklepane?

7 komentarzy:

 1. Pięknie zmalowałaś, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest super! :D Myślę, że gdybym brała udział w projekcie, Francja na moich paznokciach wyglądałaby podobnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie zmalowałaś -podoba mi się !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pieknie to wyszło !! :) Zapraszm do mnie na blog :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)TO NIE JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Każdy komentarz zawierający spam, linki lubi służący autoreklamie będzie kasowany.
SZABLON BY: PANNA VEJJS.