Vintage Roses | Zdobienie

wtorek, 6 października 2015
Witajcie Ponownie! Mówiłam wam już, że naszło mnie na letnie zdobienia? No to dzisiaj coś, co mi jednoznacznie kojarzy się z wiosną. Vintagowe zdobienia, z różyczkami, często w pastelowych kolorach dla mnie zawsze były czymś typowo wiosennym. Dzisiaj jednak pokarzę wam zdobienie tego typu, ale bardziej jesienne, z ciemniejszymi różami, beżem i złotem, no i oczywiście z ćwiekami, które mi niezmiennie kojarzą się z jesienią. Na jesień wszystko powinno być w złote ćwieki!

W strunowym woreczku mamy dziesięć złotych różyczek. Są naprawdę słodkie i eleganckie. Bardzo dobrze wykonane, metalowe, wyraźnie wytłoczone. Są dosyć wypukłe, ale dobrze przyklejają się do paznokci. Nie haczą włosów ani ubrań. Nie wycierają się i nie tracą koloru. Jeśli usuniemy je delikatnie delikatnie i oczyścimy z resztek lakieru posłużą nam jeszcze wiele razy.

Różyczki możecie kupić na dziale Nail Art a konkretnie tutaj Kosztują niewiele jak za taką jakość. A korzystając z mojego kodu rabatowego JJG10 uzyskacie 10% zniżki na zakupy! Pamiętajcie też, że wysyłka jest darmowa na cały świat!
Jak wam się podoba? Lubicie takie zdobienia jesienią, czy jednak kojarzą wam się z cieplejszymi dniami?

12 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)TO NIE JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Każdy komentarz zawierający spam, linki lubi służący autoreklamie będzie kasowany.
SZABLON BY: PANNA VEJJS.