Galaxy Nails | Zdobienie

piątek, 4 grudnia 2015
Witajcie! Lubicie Galaxy Nails? Ja uwielbiam i nie wiem jak to się stało, że zrobiłam je pierwszy raz w życiu! Ale w jakie inne zdobienie mogłabym wkomponować te przepiękne tłoczone ćwieki w kształcie księżyca? Już przy zamawianiu wiedziałam, że tak skończą! Zobaczcie jakie są cudowne!
Księżyce przychodzą do nas zapakowane w strunowy woreczek. Niestety jest ich mało, bo tylko pięć, a kosztują w cenie regularnej $2,59. Są na szczęście naprawdę solidne. Wykonane z metalu, sztywne i trwałe. Mają ładny kształt, idealnie wycięty, żaden księżyc nie ma wad fabrycznych. Tłoczenie jest głębokie i wyraźne. Mają ładny złoty kolor, niestety tylko do pierwszego noszenia. Wycierają się na srebrno, jak większość ćwieków! Są spore więc mogą odstawać, zwłaszcza różki księżyca mogą zahaczać np. o włosy. Łatwo się czyszczą z resztek lakieru więc jeśli ktoś chce i nie przeszkadza mu, że się wytarły, może używać ich wielokrotnie.


Księżyce możecie kupić na dziale Nail Art a konkretnie tutaj Korzystając z mojego kodu rabatowego JJG10 uzyskacie 10% zniżki na zakupy! Pamiętajcie też, że wysyłka jest darmowa na cały świat!Dajcie znać jak wam się podoba manicure i ćwieki. Czy lubicie takie zdobienia?
Dzięki i do następnego :*

10 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)TO NIE JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Każdy komentarz zawierający spam, linki lubi służący autoreklamie będzie kasowany.
SZABLON BY: PANNA VEJJS.