Zmiany są dobre

niedziela, 7 lutego 2016
Kto z nas nie lubi zmian? Chyba tylko koty są przeciwnikami wszelkich zmian bo ja tak -jak pewnie większość z Was - je uwielbiam zwłaszcza, jeśli są to zmiany na lepsze! Taka zmiana ja zapewne widzicie chodziła mi po głowie od jakiegoś czasu dlatego w ankiecie zapytałam Was czy poprzedni szablon wam się podoba. Większość z Was mówiła że jest ok, jednak  pojawiło się kilka głosów mówiących ze wcale nie jest ok. Myśl o zmianie szablonu powróciła i stopniowo nabierała mocy, cały Internet postanowił się do tego przyczynić. Przez blogi przetoczyła się całą fala nowych pięknych szablonów, różnego rodzaju newslettery zaatakowały moją pocztę poradnikami jak mieć ładny blog lub dlaczego nie warto ignorować kwestii wyglądu swojej strony... pod taką presją musiałam się ugiąć! 

Mój blog przeszedł właśnie mała metamorfozę za sprawą Joanny czyli Panny Vejjs do której koniecznie musicie zajrzeć, zwłaszcza jeśli planujecie zmiany u siebie - dziewczyna ma talent! Jeszcze z nikim nie współpracowało mi się tak dobrze. Z resztą, spójrzcie tylko co zrobiła z moim blogiem, to chyba mówi samo za siebie.


A dla porównania mój blog wcześniej wyglądał tak:


Joanno dziękuję :*

A każdego kto czyta ten post proszę napiszcie jak wam się podoba (a może nie podoba) ta zmiana ;)
Dzięki i do następnego :*

5 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)TO NIE JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Każdy komentarz zawierający spam, linki lubi służący autoreklamie będzie kasowany.
SZABLON BY: PANNA VEJJS.