Zakochane ptaszki | Walentynki | Zdobienie

piątek, 10 lutego 2017
Witajcie! Walentynki już za pasem i czas najwyższy zaplanować sobie jak będą wyglądały nasze paznokcie tego dnia. Nawet jeśli nie spędzacie jakoś wyjątkowo tego dnia lub jesteście singielkami to jednak jest to doskonała okazja by nieco zaszaleć, odejść od zwykłego codziennego manicure i podarować swoim dłoniom nieco różowej słodkości! Dla osób, które wolą bardziej klasycznej rozwiązania w delikatnych barwach przygotowałam dzisiaj zdobienie ze słodkimi, zakochanymi ptaszkami i delikatnym napisem. Myślę, że to zdobienie mimo, że dość urocze i klimatyczne to sprawdzi się nie tylko w walentynkowy wieczór i mam nadzieję, że przypadnie do gustu moim czytelniczkom!

Mam nadzieję, że zdobienie Wam się spodoba i zaczerpniecie z niego jakąś inspirację! Jeśli jednak nie jest to Wasz styl to nie ma się co martwić - kolejne walentynkowe zdobienia już za chwilę!
Dzięki i do następnego :*

13 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)TO NIE JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Każdy komentarz zawierający spam, linki lubi służący autoreklamie będzie kasowany.
SZABLON BY: PANNA VEJJS.