Skandynawskie Wzory | Creative Nail Party

środa, 8 lutego 2017
Nie mogę uwierzyć, że ten projekt już się kończy! Nadszedł ostatni tydzień Creative Nail Party, a tematem tym razem są skandynawskie wzory. Temat niezwykle ciekawy bo daje spore pole do popisu, ale z drugiej strony bardzo trudny -  drobne wzorki na paznokciach nie należą do łatwych, zwłaszcza, dla osoby takiej jak ja - darzę ogromną miłością ręczne wzory i tylko takiego typu zdobienia zgłosiłam do projektu! Tym razem nie jest inaczej. Skandynawskie wzory mogliście oglądać u mnie jakiś czas temu na klasycznej czerwonej bazie [KLIK]. Tym razem postanowiłam trochę zaszaleć i za tło posłużyło mi połączenie intensywnego różu z delikatną szarością. Z racji trwającego karnawału nie mogło też zabraknąć błysku!

Dziękuję bardzo Paulinie za zorganizowanie tego projektu. Świetnie się bawiłam, a malowanie paznokci stanowiło niezłą odskocznię od trwającej właśnie sesji. Czekam niecierpliwie na kolejne projekty!


12 komentarzy:

 1. Piękne! Super wzroki i świetny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdobienie ;) Podziwiam za ręcznie malowane wzorki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są te wzorki, bardzo ładnie się prezentują :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne połaczenie kolorystyczne:) i te wzorki:) SUper:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi sie podobają takie wzory

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna propozycja, choć sama wolę mieć jeden kolor lakieru na paznokciach :) Muszę przyznać, że bardzo podobają mi się te wzorki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Też miałam malować wszystkie zdobienia na ten projekt ręcznie, ale w ostatnim tygodniu nie wyszło :( Piękne zdobienie! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo precyzyjnie Ci wyszły :D
  Też wolę ręczne zdobienia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)TO NIE JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Każdy komentarz zawierający spam, linki lubi służący autoreklamie będzie kasowany.
SZABLON BY: PANNA VEJJS.