Pluszowe Kotki | Dzień Kota | Zdobienie

piątek, 17 lutego 2017
Witajcie! 
Walentynki już za nami, ale dziś najważniejsze święto lutego! Dzień kota! Z tej okazji zmalowałam dla Was słodki manicure z pluszowymi kotkami w pastelowych barwach.Od razu powiem, że zdobienie to jest dość czasochłonne, ale dla takiego efektu zdecydowanie warto! W końcu to wszystko dla naszych milusich, futrzastych przyjaciół!

Owszem, cały rok jest dniem kota bo są one zdecydowanie Panami w naszych domach, ale tego dnia może watro pomyśleć o tych, które nie mają swojego człowieka, ciepłego kąta i pełnej miseczki? Jeśli masz w okolicy bezdomnego kota, spróbuj mu pomóc, to tak niewiele kosztuje, a dla jednego małego życia świat stanie się piękniejszy. Nawet drobny gest się liczy, wystawienie miseczki z karmą czy otworzenie okienka od piwnicy by kot mógł schronić się przed zimnem! 

Zostawiam Was z tym apelem i mam nadzieję, że trafi on chociaż do jednego serca otwartego na krzywdę! 

Dzięki i do następnego :*

9 komentarzy:

  1. kotki takie trochę dziecinne ale przez to właśnie urocze :)) fajne, nietypowe zdobienie. Ja to bym chyba w ogóle nie umiała narysować :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Urocze kotki :) Ponieważ jestem zdecydowaną psiarą, to święto moich pupili obchodzę 1.07 ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)TO NIE JEST MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Każdy komentarz zawierający spam, linki lubi służący autoreklamie będzie kasowany.
SZABLON BY: PANNA VEJJS.