Śnieżynki | Zdobienie

sobota, 16 stycznia 2016
Witajcie! Jak tak mu Was wygląda pogoda za oknem? W Gdańsku troszkę popruszyło, nie jest może to typowa piękna zima jak to bywa na wsi, ale klimat jest, zwłaszcza  wieczorem. Niestety nocne spacery chwilowo będę musiała sobie odpuścić bo leżę w łóżku z angimą, ale staram się wykorzystywać wolny czas najlepiej jak potrafię - z malowałam trochę zdobień więc dzisiaj zaprezentuję wam pierwsze z nich, w zimowym klimacie. Dawno marzyło mi się takie zdobienie - niebieskie ombre z płatkami śniegu.Rosję tylko o wybaczenie niedociągnięć, nie jestem najlepsza w stemplach injesli dobrze się orientuję to jest to moje drugie zdobienie z wykorzystaniem stempla.

Nie lubię płytek i chyba wszyscy to wiedzą. No ale ta urzekła mnie wzorem śnieżynek, są przesłodkie! Zdecydowanie nie mam aż tak wyrobionej ręki żeby wyczarowac tak precyzyjne wzory, zwłaszcza lewą ręką. Płytka, którą zamówiłam ma numerek QA86. Oprócz śnieżynek mamy na niej całkiem fajne cartoonowe serduszka. Przychodzi do nas zaklejona z dwóch stron niebieską folią. Nie zarysowana, nieużywana. Wzór śniezynek odbija się dobrze, biorąc pod uwagę moje kiepskiej jakości narzędzia to nawet bardzo dobrze. Wzór jest duży i daje spore pole manewru, sprawdzi się nawet na bardzo długich paznokciach. 

Płytkę możecie kupić na dziale Nail Art a konkretnie tutaj. Korzystając z mojego kodu rabatowego JJG10 uzyskacie 10% zniżki na zakupy! Pamiętajcie też, że wysyłka jest darmowa na cały świat!
Zapraszam was jeszcze do wzięcia udziału w ankiecie, którą znajdziecie TUTAJ. Tworzymy to miejsce razem, więc już teraz dziękuję wam za poświęcenie czasu! 

Dajcie znać jak wam się podoba. Macie zimę za oknem?
Dzięki i do następnego :*

16 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)


Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na publiczne udostępnienie zawartych w nim treści oraz akceptujesz Politykę Prywatności!
SZABLON BY: PANNA VEJJS.