Pastel Fan Brush | Zdobienie

czwartek, 8 września 2016
Witajcie!
Ja uparcie nie godzę się z tym, że wakacje dobiegły końca i wielkimi krokami zbliża się jesień. Absolutnie nie przyjmuję tego do wiadomości! Dlatego też po raz kolejny uraczę Was zdobieniem w letnio-wiosennym klimacie. Pastelowe tło zrobione przy pomocy wachlarzowego pędzelka i wzory przypominające tatuaże z henny to mało oczywisty wybór jak na  nadchodzącą porę roku, ale kto z nas nie chciałby zatrzymać lata chociażby trochę dłużej, nawet jeśli tylko na paznokciach? 

Dajcie znać czy zdobienie przypadło Wam do gustu, a jeśli tak to czy chcecie takich więcej, czy jednak czas się skupić na jesiennych stylizacjach :)
Dzięki i do następnego :*

10 komentarzy:

  1. Wygląda super! A w Gdańsku dziś takie piękne słońce, że sama chętnie jeszcze bym ponosiła wakacyjne wzory :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem takie motywy są dość uniwersalne ;-) równie dobrze wyglądają latem co jesienią czy zimą. Baza zdobienia wygląda bardzo ładnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdecydowanie wolę lato, jak dla mnie inne pory roku mogłyby nie istnieć, dlatego chętniej zobaczę więcej takich ładnych, letnich zdobień :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)


Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na publiczne udostępnienie zawartych w nim treści oraz akceptujesz Politykę Prywatności!
SZABLON BY: PANNA VEJJS.