Serduszko i efekt szkła | Zdobienie | Walentynki

poniedziałek, 12 lutego 2018
Witajcie!
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną propozycją manicure Walentynkowego. Po eleganckiej i prostej propozycji przyszedł czas na coś z dużą ilością słodkiego różu, serduszkiem i oczywiście z dużą ilością modnego ostatnio błysku - tym razem w postaci efektu szkła, który uzyskałam za pomocą holograficznej folii. Na prawdę nie wiem czemu ten efekt nie przyjął się w paznokciowej modzie tak jak pyłki, skoro daje tak cudowny, wielowymiarowy blask i niepowtarzalny efekt!


Dajcie znać, czy to zdobienie przypadło Wam do gustu! Wolcie słodki róż z błyszczącym szkiełkiem czy jednak coś eleganckiego z nutą czerwonego brokatu?

Dzięki i do następnego :*

2 komentarze:

  1. śliczne, podoba mi się ten efekt błyszczących szkiełek. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejku, ale urocze zdobienie! Niektóre efekty nie przyjmują się tak bardzo, niektóre nie są aż tak bardzo promowane jak inne, różnie to bywa. A też chyba przeciętnym kobietom takie coś kojarzy się raczej z Sylwkiem, czy jakąś inną imprezą (chociaż dla nas to nie jest problem, żeby nosić takie paznokcie na co dzień) :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)


Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na publiczne udostępnienie zawartych w nim treści oraz akceptujesz Politykę Prywatności!
SZABLON BY: PANNA VEJJS.