Chibi Skulls | Halloween | Zdobienie

poniedziałek, 19 października 2015
Kto gotowy na Halloween? Projekty manicure gotowe? kostiumy przygotowane? Nie? To w takim razie mam coś dla was, zdobienie w miarę łatwe ale mające swój klimat. chociaż w tym przypadku nie sprawdzi się u osób lubiących Halloween ze względu na wszechobecną krew i straszydła. Czaszki tez mogą być Kawaii, a ja to udowodnię! Enjoy! Czaszki w wersji Chibi.

Zobacz jak to zrobić!


O sondach słow kilka! W opakowaniu mamy pięć dwustronnych sond zakończonych kuleczkami o różnych rozmiarach. Z jednej strony sondy mają kulki pozwalające wykonać kropki o różnych rozmiarach, od duzych do naprawdę maleńkich, z drugiej wszystkie kulki są takie same, średniej wielkości. Świetnie sprawdzą się do zdobień w których potrzebujemy idealnych kropek. Końcówki łatwo się czyści z resztek lakieru. Trzonki są drewniane i moim zdaniem wyglądają bardzo elegancko. Podobają  mi się o wiele bardziej niż te popularne, kolorowe i plastikowe, chociaż z pewnością plastikowe łatwiej utzymac w czystości.

Tasiemki możecie kupić na dziale Nail Art a konkretnie tutaj. Kosztują niewiele a korzystając z mojego kodu rabatowego JJG10 uzyskacie 10% zniżki na zakupy! Pamiętajcie też, że wysyłka jest darmowa na cały świat!


 Do zdobienia uzyłam:
-Colour Alike Black Saint
-Rimmel 705 Reggae Splash
-Miyo 32 Orange
-Hean 217 (lakier brokatowy)
-Flormar matte 01

Dajcie znać co sądzicie i jak wam się podoba ten manicure.
Dzięki i do następnego :*12 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)


Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na publiczne udostępnienie zawartych w nim treści oraz akceptujesz Politykę Prywatności!
SZABLON BY: PANNA VEJJS.