Paski i kropki | Zdobienie

piątek, 31 marca 2017
Witajcie! Wiosna co prawda już przyszła, ale pogoda za oknem nadal nie rozpieszcza, chociaż jest już o wiele przyjemniej. Panująca aura zwykle przekłada się u mnie na kreatywną twórczość, co pewnie już zauważyliście. Dzisiejsze zdobienie chyba dobrze oddaje klimat ostatnich dni. Jest delikatne, ma w sobie mój ulubiony wiosenny motyw czyli kropeczki, ale nadal utrzymane jest w mniej wiosennej kolorystyce. Myślę jednak, że takie połączenie kolorów znajdzie swoje zwolenniczki! Zwłaszcza, ze zdobienie jest bardzo proste, a jednocześnie ma w sobie coś przyciągającego wzrok!
Do zdobienia wykorzystałam karuzelę złotych ozdób z Born Pretty Store, która zawiera w sobie 12 przegródek z metalowymi ozdobami w różnych, dość nietypowych kształtach. Moim zdaniem takie ozdoby są super! Są proste w użyciu, stanowią mały dekoracyjny element, który świetnie urozmaica manicure


Gdybyście byli zainteresowani kupnem to można je dostać TUTAJ. Są tanie i wielorazowe więc opłaca się je kupić bo z pewnością jedna karuzelka posłuży nam do wykonania wielu fantastycznych zdobień. Zachęcam też do użycia mojego kodu zniżkowego!


Chętnie dowiem się, czy manicure przypadł Wam do gustu. Może jest tu ktoś, kto się nim zainspiruje?
Dzięki i do następnego :*

17 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)


Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na publiczne udostępnienie zawartych w nim treści oraz akceptujesz Politykę Prywatności!
SZABLON BY: PANNA VEJJS.