Podsumowanie Projektu: Kosmetyczne Skarby

niedziela, 21 września 2014
Na początek powiem, że wiem, obiecywałam jeszcze jeden post z tej serii, o mojej kolekcji lakierów, jednak stwierdziłam, że jest ich po prostu zbyt dużo i stanowczo wymagają porządków. Lakiery są u mnie dosłownie wszędzie, samo zebranie ich w jedno miejsce zajmie sporo czasu. Sporo mam też lakierów, które już zgęstniały i niepotrzebnie zajmują miejsce, albo takich, których nie używam i tylko się u mnie kurzą. Lakierowej kolekcji więc nie pokażę na razie, a z kosmetyków pokazałam już wszystko. Z wielkim żalem zakańczam więc swój udział w projekcie.
Chciałabym podziękować organizatorce za te kilka tygodni świetnej zabawy! To było połączenie przyjemnego z pożytecznym- odkryłam na nowo kilka produktów, które zalegały nieużywane w kosmetyczce, przy okazji zbierania produktów do zdjęć zrobiłam w nich porządek - pozbyłam się bubli i pustych opakowań, a podczas pisania postów uświadomiłam sobie co nie co na temat swoich kosmetycznych potrzeb -  w końcu żeby coś napisać musiałam pomyśleć i przeanalizować każdy produkt z osobna! Myślę, że był to najbardziej pouczający projekt w jakim brałam udział! Za jakiś czas liczę na kolejną edycję!
Ale projekt to nie tylko pisanie, ale też czytanie postów innych uczestniczek. Podejrzałam co u innych się sprawdza, co lubią, a czego nie polecają w danej kategorii. Taka krótka zbiorowa recenzja często dawała o wiele lepszy, szerszy ogląd na produkt niż pojedyncza recenzja. Żałuję tylko, że byłam jedną z nielicznych osób, które starały się publikować regularnie. Niestety wiele uczestniczek do tej pory nie napisało ani jednego posta, a szkoda, bo z przyjemnością czytałam posty tych kilku publikujących regularnie osób. Nawet tych, których nie obserwuję i z radością poczytałabym więcej. W końcu ile osób tyle opinii!

Po tym przydługim wstępie zobaczmy jeszcze raz o czym pisałam w czasie trwania projektu:
http://arnellnails.blogspot.com/2014/07/kosmetyczne-skarby-perfumy.html
 Zaczęłam od perfum bo ta kolekcja się nie rozrasta. W tym temacie nie lubię zmian, toteż było krótko.

http://arnellnails.blogspot.com/2014/07/kosmetyczne-skarby-pedzle.html
Jako drugie wzięłam na tapetę pędzle. Dopiero niedawno przekonałam się o ich cudownym wpływie na jakość makijażu i ta kolekcja z pewnością będzie się rozrastała :)

http://arnellnails.blogspot.com/2014/07/kosmetyczne-skarby-byszczyki.html
 Następne były błyszczyki, czyli coś czego nie lubię, a jakimś cudem mam całkiem sporo. I niektórych nawet używam!

http://arnellnails.blogspot.com/2014/07/kosmetyczne-skarby-kredki-i-eyelinery.html
Moja nowa miłość, czyli kredki i eyelinery! Kolorowe kreski zaczęły mi się bardzo podobać i na pewno będę się zaopatrywać w kolejne sztuki :)

http://arnellnails.blogspot.com/2014/08/kosmetyczne-skarby-tusze-do-rzes.html
 Coś czego bardzo nie lubię kupować czyli tusze to rzęs. Odkąd wycofano mojego ulubieńca, ciężko mi znaleźć coś, co by mnie w 100% zadowalało.

http://arnellnails.blogspot.com/2014/08/kosmetyczne-skarby-pomadki.html
Pomadki to coś, co bardzo lubię kupować, bardzo lubię używać, ale rzadko noszę. Jest ich całkiem sporo!

http://arnellnails.blogspot.com/2014/08/kosmetyczne-skarby-pudry-podkady.html
Rzeczy pierwszej potrzeby - podkłady, pudry, korektory. Jak na razie tylko wśród pudrów znalazłam swój ideał.

http://arnellnails.blogspot.com/2014/08/kosmetyczne-skarby-roze-bronzery.html
 Róż, bronzer, rozświetlacz - kategorie które dopiero odkrywam, jednak czuję, że będzie z tego miłość!

http://arnellnails.blogspot.com/2014/09/kosmetyczne-skarby-cienie-do-powiek.html
Ostatnim postem z serii był post o cieniach do powiek. Tu jest jak z perfumami - mam swoich ulubieńców i się ich trzymam.Powiedzcie, który post uważacie za najlepszy, najciekawszy, najbardziej pomocny i dlaczego :) A może wyjawicie jaki jest wasz stosunek do niektórych produktów kosmetycznych? No i koniecznie powiedzcie co sądzicie o tym projekcie, jestem bardzo ciekawa waszych opinii!

2 komentarze:

  1. ja tylko, gdy zdam egzaminy ciągnę serię dalej : ) A najabrdziej lubię czytać o szminkach wiec no : ) już wiesz, który najbardziej polubiłam ! : )

    OdpowiedzUsuń
  2. Subiektywnie - najbardziej mnie zainteresował post o pędzlach, bo zbieram się do zakupu nowych i wszelkie rady mi się przydadzą. Ale generalnie lubię oglądać takie notki o skarbach ;)
    Projekt jest fantastyczny i żałuję, że przez przeprowadzkę nie ogarnęłam i się nie wyrobię. Aż wstyd, bo tyyyle było czasu, ale co zrobić, kiedy kolorówka przeleżała prawie całe lato w kartonie :P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie przyjmę każdą Twoją opinię lub krytykę. Pamiętaj jednak, by nikogo nie obrażać ;)


Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na publiczne udostępnienie zawartych w nim treści oraz akceptujesz Politykę Prywatności!
SZABLON BY: PANNA VEJJS.